Teklif Al

Siteplus’ın profesyonel yönetimden özel güvenliğe, temizlikten bahçe bakımına kadar verdiği destek hizmetlerinden ilgilendiğiniz sektör hakkında teklif almak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Teknik Bakım ve Onarım Merkezi
Siteplus

Teknik Bakım ve Onarım Merkezi

Siteplus, teknik ve bakım onarım hizmetiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Çünkü yaşamı konforlu kılan en önemli etken, dilediğiniz her an beklediğiniz standartlara ulaşabilmenizdir.

Siteplus, projenizin yönetim hizmetleri başlamadan önce; geçekleştirdiği teknik tespitlerle, teknik hacimler ve ekipmanları belirleyerek, periyodik bakım tabloları oluşturmaktadır. Dış kaynak kullanılarak alınacak teknik bakım hizmetleri ve istihdam edilen personel tarafından yapılacak bakımlar belirlenmektedir. Yapılan tüm bakım ve kontroller, aylık olarak yönetim kuruluna raporlanmaktadır.

Siteplus Teknik Bakım ve Onarım Hizmetinin Kapsamı; 

  • Konusunda uzman teknik personel istihdamı, 
  • Proje teknik arıza tespiti ve raporlanması, 
  • İhtiyaç duyulan teknik konularda ve acil hallerde gerekli teknik müdahalelerin yapılması, gerektiğinde yetkili teknik servis ile iletişimin sağlanması, 
  • 3. kişilerden satın alınacak periyodik bakım ve servis hizmetlerinin takip edilmesi, bakım formlarının muhafaza edilmesi ve denetlenmesi, 
  • Tüm teknik hizmet kapsamları ve neticelerine ilişkin dokümantasyon hazırlanması,
  • Teknik cihaz ve sistemlerin garanti takibinin yapılması ve makine sorunları sigortası kapsamındaki işler ile ilgili gerekli çalışmaların yapılması.