Teklif Al

Siteplus’ın profesyonel yönetimden özel güvenliğe, temizlikten bahçe bakımına kadar verdiği destek hizmetlerinden ilgilendiğiniz sektör hakkında teklif almak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Catering
Siteplus

Catering

Alternatif menülerle donatılmış sağlıklı Siteplus mutfakları zenginliği ve kalitesi ile dikkat çekmektedir.

Çalışanlara ve misafirlere hijyenik, lezzetli, kaliteli yemek olanağı sunmak her iş yeri için çözümlenmesi gereken önemli bir konudur. Tertemiz giyinmiş aşçı ve servis elemanlarının özenli sunumu ile lezzetli, taze ve her damağa hitap edebilecek çeşitlilikte yemek hizmeti sağlamak, personel memnuniyetini artırarak severek çalıştıkları bir iş yeri ortamı oluşturur. Her işletme bu hizmeti uygun maliyetlerle kaliteli şekilde almak ister.

Siteplus, tarafından sunulan her yemek, uzman aşçıların hünerli elleriyle, lezzetli ve tam tadını yansıtacak özelliklere uygun olarak en taze malzemelerle, gıda mühendisleri gözetiminde, diyetisyenler tarafından oluşturulan menülerle farklı iş kolları için farklı kalori ihtiyaçları gözetilerek hazırlanır.

Siteplus Catering, kahvaltıdan zengin öğle ve akşam yemeklerine kadar çeşitlilik gösteren kaliteli ve lezzetli çözümleriyle, iş yerinize değer katarak çalışanlarınızın mutluluğunu sağlar.

Siteplus Catering şefleri, ödüllü titizlik anlayışıyla yaptığınız seçimler doğrultusunda haftalık ve günlük menülerinizi planlayıp, en uygun maliyetlerle optimize ederek lezzetli ve sağlıklı öğünleri personelinize ulaştırır. Türk mutfağının geleneksel lezzetleri sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda ekibinizin damak tadına uygun olarak hazırlanır.

Lezzete olduğu kadar kadar hijyene de değer veren Siteplus Catering, mutfaklarını periyodik olarak denetler. Personelin kişisel hijyeni, kullanılan araç gereçler, gıda numuneleri sıklıkla raporlanarak sizlere sunulur. Müşteri memnuniyetini her zaman kusursuz bir kaliteyle sağlayan Siteplus, iş sağlığı ve güvenliğinin yanı sıra gıda ve çevre güvenliğinden de asla zaman taviz vermez. Hizmet verdiği tüm sektörlerde olduğu gibi catering’de ekibinizin sağlığı ve güvenliği Siteplus’ın birincil önceliğidir.

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Siteplus Catering Hizmetleri, Türk Standartları Enstitüsü tarafından Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi belgesi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgeleriyle ödüllendirilmiştir.

Siteplus Catering Hizmetleri’nin kalitesinin ardında titiz ve eğitimli personel, deneyimli bir işletme ağı yatar. Müşteri deneyiminin gıda güvenliği, servis hızı, hijyen ve lezzet açısından ayrıntılı olarak değerlendirilerek verimli bir catering hizmetine dönüşmesini hedefler. Özellikle entegre tesis ve şantiyelerde zorlu koşullarda çalışan personeliniz Siteplus Catering ile aile yemeğinin tadını, profesyonel aşçıların ve servis elemanlarının özeniyle birleştirir.

 

Çay ve İkram Hizmeti

Çay servisinde kusursuz hizmet Siteplus’ta 

Günün koşuşturması içinde lezzetli bir ikram gibisi yoktur. İşyeriniz için özenli çalışanlarıyla, temiz ve şık ikramlar sunan Siteplus, daha konforlu bir ortamda çalışabilmeniz için hizmetinizdedir.