Kurumsal Temizlik
Siteplus

Kurumsal Temizlik

Bir yaşam veya çalışma alanına girdiğinizde öncelikle sizi ortamın temizliği, kokusu, düzeni etkiler. Çalışma ve yaşam alanlarında hijyen ve temizliği sağlayarak çalışan ve müşterilerinize verdiğiniz önem, motivasyonu ve müşteri memnuniyetini artırır.

25 yılı aşan tecrübesiyle Siteplus, temizlik endüstrisindeki en son teknolojiyle hazırlanmış, yenilikçi, çevre dostu çözümleri, sürekli eğitimlerle geliştirilen personeliyle sürdürülebilir, kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Siteplus, temizlik sektöründe hep öncü, hep yenilikçi ve ilklerin firması olmuştur. Kendini asla tekrarlamayan ve devamlı geliştiren bir yapıya sahip olan Siteplus, müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde sektörün aranan ve tercih edilen firması haline gelmiştir. Temizlik, Siteplus’ta bir kavram olmaktan çok bir hedeftir, inançtır ve yaşam tarzıdır.

Siteplus, ulusal ve uluslararası kuruluşlardan, bir şehir büyüklüğündeki şantiyeden, küçük bir ofise kadar Kurumsal Temizlik anlayışıyla kaliteli mükemmel temizliği sağlar.

Temizliğin doğru noktası Siteplus, TSE’den ‘’Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi Belgesi’’ alan ülkemizdeki ilk şirkettir.

Temizlikte Kalite

Siteplus, operasyon ve kalite mükemmelliğinin yanında müşteriye her an dokunan yapısıyla sektöründe gözle görülür bir farklılaşma yaratmaktadır.

Siteplus’ın yenilikçi ve ilerici kimliği her müşterisi ile benzersiz bir sinerji yaratmakta, personeli aracılığıyla güven ilişkisi kurmakta, bu sayede çalıştığı her projeyi bir başarı hikayesine dönüştürmektedir. 

Temizlik sektöründeki en büyük sıkıntı, işin satılması sürecinde vaat edilenlerle sözleşme süreçlerinin birlikte yürütülememesidir. Siteplus’ın en büyük özelliği, ‘müşteri memnuniyeti’ tabirini duvarları süsleyen bir söz olmaktan öteye götürüp bunu bir ilke haline getirmesidir. 

Sürekli Performans Değerlendirme 

Siteplus, en önemli değeri olan personellerinin kişisel gelişimleri için 40’ın üzerinde konu başlığında personellerinin etkinliğini ve yetkinliğini artıracak eğitimler vermektedir. 

Eğitim departmanımızın yetkinlikleri çerçevesinde verdikleri eğitimlere ek olarak dış kaynaklı eğitim hizmeti desteği alınmaktadır. Eğitim departmanımızca iş ortaklarımızın hassasiyet ve ihtiyaçlarına yönelik verilecek eğitimler proje başlangıcında belirlenerek oryantasyon ve yıllık eğitim planlamalar oluşturulur ve iş ortaklarımız ile paylaşılır. Sürecin devamında verilen eğitimlerin etkinlikleri saha denetim ekiplerimizce ve denetim ekibimizce ayrı ayrı ölçülür ve değerlendirme sonrasında planlamanın tekrarına veya devamına karar verilir.

Siteplus’ın öncelikli hedefi Türkiye genelinde hizmet talep eden iş ortaklarına doğru seçilmiş, eğitimli ve işine değer veren personelleri ile işlerine ve markalarına değer katan hizmeti sunabilmektir. Bunun devamında, Siteplus ailesi olarak en büyük hayalimiz ülkemizden bir dünya markası çıkarmaktır.

Hizmet Esnekliğimiz

Siteplus, bir proje almaya hak kazandığında, ilk olarak, uzman personeliyle birlikte idari ve fiziki fizibilite çalışması gerçekleştirir.

Siteplus temizlik ekipleri, yapının özelliklerine uygun makine, ekipman ve temizlik ürünleri tedariği ve kullanım prosedürlerini belirleyerek konuyla ilgili bir plan hazırlar. Projenin teknik altyapısı Siteplus teknik kadrosu tarafından incelenerek, mevcut altyapının durum raporlaması gerçekleştirilir.

Siteplus bu fizibilite çalışması ile müzelerden, şantiyelere, sitelerden stratejik projelere, kolejlerden teknokentlere kadar geniş bir skalada, tüm açık ve kapalı alanlarda aynı dikkat ve profesyonellikle mükemmelliyetçilik ilkesinden ödün vermeden hizmet sağlayan çözüm ortağınızdır.

Kurumsal Temizliğe Genel Bakış: 

  • Tam Zamanlı Temizlik Hizmeti 
  • Endüstriyel Tesis Temizlik Hizmeti 
  • Organizasyon Temizlik Hizmetleri 
  • İnşaat Sonu Temizlik Hizmetleri 
  • Genel Temizlik Hizmeti
  • Dış Cephe Temizlik Hizmeti 
  • Yerinde Halı Temizliği Hizmeti 
  • Kat Hizmetleri 
  • Çevre Temizlik Hizmetleri
Çevreye Duyarlıyız

Özellikle kurumsal temizlik ve özel güvenlik hizmetlerinde sektöründe başı çeken Siteplus, hizmet kalitesini bilinen üst limitlerin de ötesine taşımaktadır. Gelecekte oluşabilecek kazaları engellemek için örnek olayların incelendiği tam ve eksiksiz eğitimler ve raporlar düzenlenir. Olgunlaşmış bir iş kültürü oluşturmak için katılımcılığı teşvik eden İSG yapısı Siteplus için oldukça önemli bir değerdir. 

Bu kurumsal kültür çerçevesinde geliştirilen ISG ve çevre bilinci profesyonel temizlik malzemelerinin seçiminde de etkili olmuştur. Siteplus kullandığı tüm profesyonel temizlik malzemelerini doğaya saygılı ürünlerden seçmektedir

Siteplus hizmet verdiği tüm yapılara geri dönüşüm kutuları yerleştirerek bu konuda da duyarlılığı arttırmayı hedeflemektedir