Siteplus

Eğitim Kurumları

Siteplus, 25 yıldır çalıştığı her markaya güvenilir, kaygısız, üst düzey bir yaklaşımla hizmet vermektedir. Her detaya önem vererek profesyonellerden oluşan ekibiyle, işleri aksatmadan, tam zamanında, planlandığı şekilde ve müşteri beklentisinin ötesinde gerçekleştirmektedir.

Eğitim ortamlarında güvenlik, temizlik ve hijyen çok önemli bir unsurdur. Siteplus kurumsallaşmış, tutarlı ve çabuk aksiyon alan yapısıyla hizmet verdiği her sektörde olduğu gibi eğitim sektöründe de çalıştığı markaların çözüm artısı olmuştur.

25 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle Siteplus, kolej ve kampüslerin her bir köşesinin temizlik ve güvenlik hizmetini en üst düzey kalitede gerçekleştirmektedir. Koridorlardan dersliklere, sosyal alanlardan idari ofislere, laboratuvarlardan kantinlere kolej ve üniversitelerdeki tüm alanlar Siteplus uzmanlığı ile buluşmaktadır.

Siteplus, üst düzey donanıma sahip alarm merkezi bünyesinde yapay zeka teknolojisine sahip kamera izlemesi ile her an öğrencilerin, akademisyenlerin ve çalışanların güvenliğini sağlamaktadır.

Psikososyal Destek

Siteplus hizmet verdiği okullarda çocuklarınızın daha iyi ve kaliteli bir eğitim alması için personeline psikososyal eğitimler vermektedir.

Kalitede Mükemmelliyetçilik

Güncel kalite belgeleri ve sahip olduğu TSE hijyen sertifikası Siteplus'ın sunduğu mükemmel hizmetin kanıtıdır. Siteplus'ın temizlik hizmeti ile kolej ve üniversitelerin her bir köşesi daha parlak ve daha hijyeniktir.