Teklif Al

Siteplus’ın profesyonel yönetimden özel güvenliğe, temizlikten bahçe bakımına kadar verdiği destek hizmetlerinden ilgilendiğiniz sektör hakkında teklif almak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Şantiye Yönetimi
Siteplus

Şantiye Yönetimi

Bir şantiyede hizmetlerin kusursuz yürümesi tüm projenin doğru yönetilmesi için en önemli parametrelerden biridir.

Stratejik proje ve Sanayi kuruluşlarının dev ve kompleks yapıları temizlik, güvenlik, yerinde yemek (catering) çamaşırhane, haşere kontrol, oda (housekeeping) hizmetlerinin en üst düzeyde karşılanmasını zorunlu kılmıştır.

Siteplus olarak, Entegre Tesis Yönetimde üstün kaliteli, sürdürebilir hizmet anlayışımızla, dev projelerin şantiyelerinde Güvenlik, Temizlik, Yerinde yemek, Çamaşırhane, Haşere kontrol, Housekeeping ihtiyaçlarını eğitimli ekibimizle ve kusursuz koordinasyonla tek kaynaktan sağlıyoruz.

Ülkemizin milli stratejik projelerindeki şantiye yönetimi Siteplus’a emanet. 

Hizmet Mühendisliği

Tek bir kaynaktan çoklu hizmet çözümleri sunduğumuz dev projelerde, güvenlik ve temizlik ekiplerimiz tüm çalışma ortamlarının güvenli ve hijyenik olması için var güçleriyle çalışmaktadırlar.

Çamaşırhane ekibimiz her personelin çamaşırlarını ve üniformalarını ayrı ayrı filelerde yıkarken, yıkanan tüm çamaşır ve üniformalar gün boyunca özenle ütülenmektedir.

Yemekhane ekibimiz ise 3 öğün - 4500 menü olacak şekilde en lezzetli yemekleri şantiye personeline sunmaktadır.

Siteplus yaşayan bir organizma olarak tarif edilen büyük şantiyelerde, Siteplus’ın “Şantiye Yönetimi” adı altında gerçekleştirdiği tek kaynaktan çoklu hizmet ile sektöründe rakipsiz bir ana oyuncu olmuştur.

Büyük Bir Aileyiz 

Siteplus ailesi olarak, çalışan işçilerin, mühendislerin, teknisyenlerin ve idari personellerin haftalar, hatta aylar boyu ailelerinden uzak ve zor şartlarda yaşamlarına devam ettiklerini çok iyi biliyoruz. Bu nedenle görev aldığımız tüm şantiyelerde bir aile ortamı yaratmak adına kaliteli ve eksiksiz bir hizmet vermeyi kendimize görev biliyoruz. 

Kalite Anlayışımız

Siteplus Entegre Tesis ve Site Yönetimleri ve Siteplus Özel Güvenlik Hizmetleri olarak, temel yönetim sistemleri olarak kabul edilen ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerinin yanı sıra ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 22301:2012 Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

Siteplus Entegre Tesis ve Site Yönetimleri özel olarak, ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. 

Kalite anlayışı ülkemizde daha çok ürün sektöründe benimsenmiş bir kavram, ancak Siteplus bu kavramı 2009’dan beri tüm çalışanlarına aşılıyarak kurum kültürünü geliştirmekte ve bu anlayışla hizmet vermektedir.

Siteplus Kalıcı Çözümler Üretir 

Siteplus, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı bir firma olduğu için kalite her zaman ilk önceliği olmuştur. %100 Türk Markası Siteplus, müşterilerden ve kendi personelinden gelen geri bildirimlerin her birini özenle inceleyip hızlı dönüşler sağlamaktadır. Çözümlerini anı kurtarmak için geçici çözümler olarak değil, daima sistemi iyileştirici çözümler olacak şekilde ortaya koymaktadır.

İSG ve Eğitim-Denetim

64 şehirde projesi, 6.000’den fazla çalışanı bulunan ve günden güne büyümesini sürdüren Siteplus, İSG ve Eğitim-Denetim birimleriyle Anadolu’nun çeşitli şehirlerindeki projelerini, personelini ve müşterilerini yalnız bırakmıyor.

Siteplus, sürekli ve periyodik eğitim ve denetimlerle personeline üst düzey iş bilinci sağlamayı hedeflemektedir. Siteplus, hizmet sağladığı her alanda eğitime ve denetime en çok değer veren, ona en fazla yatırım yapan Türk firmalarından biri olma özelliğine sahiptir.

Siteplus, temizlik ve güvenlik personeli için mesleki yeterlilik eğitimleri ile birlikte, yer aldığı projelerin ve birlikte çalıştığı markaların ihtiyaçlarına yönelik, özel olarak planlanan eğitim programları düzenlemektedir.

Siteplus Sürekli ve Periyodik Eğitimleri 

  • Mesleki Yeterlilik 
  • Gıda ve Mutfak Hijyeni 
  • Kişisel Gelişim ve Sağlık 
  • İletişim ve Davranış Eğitimleri

İş Sağlığı ve Güvenliğinde Sıfır Hata 

 

Siteplus’ın İSG yaklaşımı sayesinde çalışınlarımız işlerini güven içinde yapıyor.

Siteplus’ın İSG’ye bakış açısı, üst düzey bir iş sağlığı ve güvenliği performansına ulaşmak, doğru iş güvenliği davranışları geliştirmek, yaralanmalara ve sağlık bozulmalarına yol açmamak ve kişilerin iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlendirilmesini sağlamak yönündedir. 

Gelecekte oluşabilecek kazaları engelleyebilmek ve tüm olayların incelenmesi ve ders çıkarılması amacı ile verilen tam ve eksiksiz eğitimler ve bunların raporlanmasını sağlamak için katılımı teşvik eden olgunlaşmış bir iş güvenliği kültürü oluşturmak Siteplus için oldukça önemli bir değerdir.

Siteplus hizmet verdiği çeşitli şehirlerdeki projelerini periyodik olarak ziyaret edip, personeline eğitimler vermektedir.

Siteplus, sürekli eğitim ve denetim yaparak iş kazalarını sıfıra indirmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla; ülkemizin her köşesinde yürüttüğü projeler Siteplus İSG ve Eğitim-Denetim Birimi tarafından periyodik olarak denetlenmektedir.

SIFIR İŞ KAZASI HEDEFİ ile sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği politikalarını en başarılı uygulayan firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Şantiye Yönetmek Bir Şehri Yönetmektir - Erkan Batur

Şantiye yönetmek bir şehir yönetmektir! Siteplus şantiye yönetim hizmetlerinde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ülkemizde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası dev projelerde görev yapıyor. Zorlu şantiye koşullarında gece-gündüz demeden evlerinden uzakta çalışan personele konforlu ve sağlıklı yaşam alanları sunmayı hedefliyor. Profesyonel temizlikten özel güvenliğe, catering’den endüstriyel çamaşırhaneye, dezenfeksiyondan haşere ile mücadeleye kadar tüm destek hizmetlerinin bütünleşik olarak, tek bir kaynaktan yönetilmesini sağlarken proje yöneticilerinin de kendi uzmanlık alanlarına yoğunlaşmalarına yardımcı oluyor. Koordine bir şekilde çalışan eğitimli personeli ile şantiye ihtiyaçlarına uygun çözümler sağlayan Siteplus Şantiye Yönetimi, verimli ve kesintisiz hizmet sağlayıcısı olarak müşteri memnuniyetini hedefleyen %100 Türk Markası olarak öne çıkıyor.