Teklif Al

Siteplus’ın profesyonel yönetimden özel güvenliğe, temizlikten bahçe bakımına kadar verdiği destek hizmetlerinden ilgilendiğiniz sektör hakkında teklif almak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Site Yönetimi (PSY)
Siteplus

Profesyonel Site Yönetimi (PSY)

Bir site yönetim projesinin Siteplus tarafından gerçekleştirilmesi, o projenin marka değerini artırarak sitenin, bulunduğu lokasyonda fark yaratmasına olanak verir. Siteplus’ın, profesyonel site yönetiminde sağladığı düzen ve güven ortamı o projenin talebini ve güvenilirliğini artırır. Site yönetiminin, Siteplus profesyonelliğine emanet edilmesi, daire sahipleri arasında yaşanması olası krizlerin de önüne geçer.

Her site sakini sabah uyandığında çevresini tertemiz ve bakımlı görmek ister. Ayrıca aidatlarının nereye harcandığından, sitenin yönetiminin nasıl yapıldığından da haberdar olmalıdır. Site yönetiminde şeffaflık amacıyla kullanılan mobil uygulama ile site sakinleri aidattan havuz bakımına kadar sitelerini her yönüyle takip edebilirler. Yine bu çerçevede Siteplus’ın kaliteli ve sürdürülebilir hizmet anlayışı müşteriden gelen talepleri değerlendirir, hızlı ve güvenilir çözümler üretir.

Siteplus’ın profesyonel site yöneticiliği kapsamında en belirgin ve onu ön plana çıkaran özelliği hızlı aksiyon alması ve şeffaf bir site yöneticiliği anlayışıdır. Sorun ve isteklere hızlı cevap vermek ve aksiyon almak site yönetiminin olmazsa olmazıdır.

Siteplus, sitenizdeki asansörlerin, ısıtma ve soğutma sistemlerinin, alarm ve güvenlik sistemlerinin periyodik kontrol ve bakımlarını eksiksiz yapar. Haşere kontrolü, peyzaj ve bahçe bakımı, sosyal tesislerin temizliği ile sitenizin konforunu artırır. Deneyimli kadrosu ve teknolojik altyapısıyla sitenizin güvenliğini sağlar.

Siteplus, işte bu hizmet alanlarında ayrıntıya verdiği önemi hizmet kalitesi ile birleştirerek, güvenli ve konforlu bir yaşam isteyen herkesin “çözüm ortağı” haline gelmiştir. 

Siteplus Farkı

Sitenizdeki mevcut durum değerlendirmesi iyi analiz edilirse bir projede yapılacak hizmetler bellidir. Siteplus'ı rakiplerinden ayıran en belirgin özellik, işini inanarak ve benimseyerek yapması, dört elle sarılması, hizmet verdiği projeye olan sorumluluklarını bilmesi ve en önemlisi işini sevmesidir. 

Siteplus, profesyonel site yönetciliği anlayışıyla çalıştığı tüm projelerde kat maliklerinin sorunlarını dinler. Siteplus'ın eleştiriye açık yapısı, tavsiyeleri dinleyerek çalışanları ve çalışma modelini ilerletmek için bulunmaz bir gelişme fırsatı sağlamaktadır. Aynı zamanda kat maliklerinin karşılarında, onları dinleyen tek bir muhatap bulması da sorunların hızlı çözüme kavuşması anlamına gelmektedir ve bu da Siteplus Profesyonel Site Yönetimi'nin en önemli farkıdır.

Profesyonel Site Yönetimine Genel Bakış: 

  • Şeffaf aidat yönetimi
  • Gelir-gider raporlama 
  • Çevre temizliği ve düzenlemesi 
  • Peyzaj bakımı ve planlaması 
  • Havuz temizleme ve hijyen 
  • Asansör bakımı 
  • Fitness ve spor merkezi temizliği 
  • Haşere kontrolü
Neden Siteplus PSY?

Yönetim hizmetlerinin kişilerden kurumlara evrilmesiyle, bu durumdan istifade eden pek çok kişi ve kurum bilgi, birikim ve tecrübeleri olmasa da geleceğin parlayan yıldızı olan Profesyonel Site Yönetimi sektörüne yönelmiştir. Bu durum pek çok projenin bilgisiz idaresi ve yönetimsel yanlışlarından ötürü ciddi zararlara uğramasına neden olmuştur. Böylesine bir dönemde site yönetimi konusunda bilinçlenmek zaruri bir hal almıştır

Siteplus 1995 yılından günümüze kadar istikrarlı büyümesi ve hizmet verdiği projelerdeki üstün hizmet kalitesiyle rakiplerinden ayrılmaktadır. 

Siteplus kurulduğu tarihten itibaren sadece en iyi bildiği iş üzerine faaliyet göstermiştir. HİZMET. Uzun yıllar boyunca sadece bildiği işe odaklanması ve sürdürülebilirlik kavramıyla kendini geliştirerek çalışması onu hem branşında geliştirmiş hem de rakiplerine örnek teşkil edecek çalışmalarla sektörün lideri konumuna getirmiştir.

Katma Değerlerimiz

Siteplus bir siteye yönetim hizmetleri vermeden önce detaylı teknik ve idari durum raporu çıkartır. Mevcut durumun bilinmesi ve bu durumun yönetimle paylaşılması yönetim döneminde çıkması muhtemel sorunlara ya da olumsuzluklara karşı ön bilgi sahibi olmayı ve ona göre hareket etmeyi gerektirdiği için olumsuz sürprizlerle ve maliyetlerle karşılaşma riskini minimum seviyeye indirir. 

Yapılan bütçelerin reel rakamlara göre yapılması ve tüm olasılıkların göz önünde bulundurularak aidatların belirlenmesi kat sakinlerini ekstra aidatlar ödemekten kurtarır. Siteye ait tüm periyodik bakımların takibi ve denetlemesi tüm hacimlerin ömrünü uzatır. 

Çalışan personellerin iş planları doğrultusunda ve yasal mevzuatlara uygun çalıştırılması, özlük haklarının takibi ve denetimi yapılarak ileride yaşanması muhtemel dava konularının önüne geçer.

Siteplus, çalıştığı tüm site yönetimi projelerinde satın alma süreçlerini en az üç teklifle gerçekleştirip yönetim kurulundan da onay alarak afaki harcamaların önüne geçer. Düzenli denetlemelerle kat maliklerine yaptığı işlerin açıklamasını sunar; harcamaların, borç ve alacak durumlarının ve ihtiyaçların bilgilendirmesi yapılır. Şeffaflık Siteplus’ın en belirgin özelliklerinden biridir. 

Siteplus’ın yönettiği projelerin emlak değerleri o projenin istikrarı ve güvenilirliğini artırdığı için artı yönde hareketlilik gösterir.

Profesyonel Site Yönetimi İçin Firma Seçerken Nelere dikkat Edilmelidir? - Aysun Çelebi

Siteplus Profesyonel Site Yönetiminde Hangi Hizmetleri Sağlar? - Aysun Çelebi

Siteplus, profesyonel yönetim hizmetlerindeki tecrübesini site yönetim hizmetlerine de taşıyor. Profesyonel site ve bina yönetiminde kurumsal yapısıyla öne çıkıyor. Şeffaf aidat yönetimi, düzenli gelir-gider raporlama gibi site yönetiminde takip ve denetim gerektiren konularda kat malikleri ve site sakinlerine hizmet veriyor. Ayrıca profesyonel temizlik, özel güvenlik, dezenfeksiyon, haşere ile mücadele ve ilaçlama, peyzaj ve bahçe bakım gibi site ve bina bakımında sürekli ve düzenli uygulama gerektiren hizmetleri de tek kaynak üzerinden sunuyor. Siteplus, tüm bu hizmetler için deneyimli ve eğitimli personel istihdam ederken site yönetim kurulları ile etkileşim içinde çalışıyor.

Müşteri memnuniyetinin bilinciyle prestijli sitelere yönetim hizmeti sağlarken öncelikle kat maliklerinin sorunları ve ihtiyaçları Siteplus tarafından dinleniyor. Buna göre çözüm üretilerek hızlı bir şekilde kat maliklerine dönüş yapılıyor. Hizmet kalitesini ISO ve TSE kalite belgeleri ile ispatlayan Siteplus, çalıştığı tüm sektörlerde şeffaflık ve hızlı reaksiyona önem veriyor.